Przejdź do treści

Nazywam się

Michał Domaszewski

Jestem lekarzem rodzinnym, który na co dzień leczy dzieci i dorosłych. Bardzo chętnie dzielę się wiedzą medyczną i uważam, że współczesny lekarz  powinien odważnie wychodzić zza biurka i starać się przekazywać swą wiedzę nie tylko w gabinecie, ale też poprzez wszystkie media.

Postanowiłem założyć blog medyczny, gdzie będę tłumaczył leczenie popularnych chorób zarówno sposobami domowymi, jak i typowo lekarskimi.  Będę również dzielić się swoimi  przemyśleniami związanymi z medycyną i promocją zdrowia.

Działalność w mediach

Bardzo chętnie pojawiam się w mediach, wielokrotnie występowałem jako ekspert medyczny w programie „Pytanie na śniadanie” w TVP 2, występowałem także w TVN w programie Ewy Drzyzgi „36,6” oraz w serii filmów „Bez ściemy” sponsorowanych przez Polska the Times i w programie „Mamma Mia” na kanale Polsat Rodzina . W 2019 nagrałem również serię filmów o zdrowiu z gazetą.pl. Osobiście wyreżyserowałem kilkanaście krótkometrażowych filmów fabularnych nagradzanych na krajowych Festiwalach Filmowych. Mam również kanał na Youtube „Doktor Michał” gdzie publikuję filmy luźno związane z tematyką zdrowia, których wyświetlenia wynoszą kilka milionów.

kwalifikacje

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, specjalizację rozpocząłem w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha 1a w Warszawie, a w 2019 roku uzyskałem dyplom specjalisty w dziedzinie Medycyny Rodzinnej. Pracuję na co dzień w Poradniach Medycyny Rodzinnej oraz jako lekarz „investigator” w badaniach klinicznych nad lekami. W 2019 roku uczestniczyłem w projekcie P&M Partners wdrożenia działań projakościowych w Podstawowej Opiece Zdrowotnej. Obecnie prowadzę także coaching zdrowotny w postaci szkoleń pt „Zdrowie w pracy”, w których zwracam uwagę na to jak być maksymalnie wydajnym pracownikiem jednocześnie zdrowo żyjąc.

"Doktor Chomik i leśna przygoda"